Ana sayfa

Shenzhen Leeque Technology & Development Co., Ltd

şirket Profili

2010 yılında kurulan Shenzhen Leeque Technology & Development Co., Ltd, akıllı aydınlatma fotovoltaik taşıyıcı iletişimi, güneş fotovoltaik, led aydınlatma ve benzeri gibi elektronik ürünlerin geliştirme, üretim ve satışını entegre eden yenilikçi bir kuruluştur.

İthalat ve İhracat işi yapmaya hak kazandık ve ODM ve OEM konusunda deneyime sahibiz.Şirketimize bağlı sektörler arasında ihracat departmanı, teknoloji geliştirme departmanı, üretim departmanı, idari personel departmanı vb.Şu anda firmamızın ana ürünleri aşağıdaki gibidir:

Birincisi: Solar inverter, hibrid inverter, mini solar DC sistemi, Kesintisiz güç kaynağı, güneş kontrolörü, pil, PV paneli dahil olmak üzere güneş enerjisi sistemi;

İkincisi: LED dış mekan aydınlatmaları, led sokak lambaları, LED tünel lambaları, LED projektörler, LED bölme lambaları ve benzerlerini içerir;

Üçüncüsü: Belediye aydınlatma projesi;

Biz sadece profesyonel bir üretici değiliz, aynı zamanda tam bir profesyonel belediye aydınlatma mühendisliği tasarım ve inşaat ekibine sahibiz. Son yıllarda şirketimiz, LiNing'in "aydınlatma projesi" de dahil olmak üzere bir dizi büyük ölçekli belediye aydınlatma projesini üstlendi ve tamamladı. Gymnasium, Liuzhou Natatorium, Malu dağı "vb.

2010 yılında kurulduğumuzdan beri, ürünlerimizi müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak ve topluma kendi Ar-Ge teknolojisi uygulama ürünlerimizle hizmet etmek için pazara itmek için dünyanın trendine ayak uydurmayı asla bırakmıyoruz. Daha fazla insana yardımcı olmak için elimizden gelenin en iyisini yapmak için yeni ürünü çevreye duyarlı bir şekilde teknoloji.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

2010 yılında kurulduk, akıllı aydınlatma fotovoltaik taşıyıcı iletişimi, güneş fotovoltaik, led aydınlatma ve benzeri elektronik ürünlerin geliştirilmesi, üretimi ve satışını entegre eden yenilikçi bir kuruluştur. 2010 yılında kurulduğumuzdan beri, ayak uydurmaktan asla vazgeçmiyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve topluma kendi Ar-Ge teknolojisi uygulama ürünlerimizle hizmet etmek için ürünlerimizi pazara itme eğilimi. Amacımız, daha fazla yardımcı olmak için elimizden gelenin en iyisini yapmak için çevresel olarak verimli, yüksek teknolojili yeni ürünler geliştirmektir. insanlar.

Shenzhen Leeque Technology & Development Co., Ltd
1
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : Leeque

No. Çalışanları : 10~30

Yıllık satış : 300000-1200000

Yıl kurulan : 2010

İhracat p.c : 70% - 80%